عدم اعتماد سازی آمریکایی ها و ناراحتی شدید روزنامه های اصلاح طلب از نصب چند بیلبورد

چند روزی هست که کانونی به نام طراحان انقلاب اسلامی طرح هایی رو با نام صداقت آمریکایی تو سطح شهر تهران نصب کردن . هم طرح های این مجموعه قابل بررسی هستن و هم خود مجموعه .
ابتدا با مجموعه شروع میکنم . کانون طراحان انقلاب اسلامی که از اینجا میتونید وارد سایت اونها بشید متشکل از چند نفر طراح خوش ذوق هست که با طراحی های مقایسه ایی و ترکیبیشون کارهای جدید و جذابی رو برای مخاطبین تهیه میکنند و نمایشگاههایی رو با پوستر های تهیه شده در معرض استفاده و دید عموم به صورت رایگان قرار میدن . که به نظر میرسه کار قابل توجه و منحصر به فردی میتونه باشه . همین جا توصیه میکنم مجموعه های دانشجویی ، مدارس و مساجد میتونن با مراجعه به سایت از طرح هاشون برای برپایی نمایشگاه ها استفاده کنن .
اما بهتره به اصل مطلب که پوستر های تهیه شده توسط این کانون هست برسیم . آخرین مجموعه کاری که توسط این گروه انجام شده مجموعه نمایشگاهی با عنوان صداقت آمریکایی هست که با توجه به مباحث روز کشور تهیه شده اند .تو این پوستر ها ، عدم اعتماد به آمریکا  و صلح طلبی ایرانی ها اشاره شده و اینکه ظاهر و باطن آمریکایی ها حتی در کنار میز مذاکرات هیچوقت یکسان نیبست . اما در کنار تمام این حرف ها عکس العمل روزنامه های اصلاح طلب از جمله شرق ، قانون ، آرمان روابط عمومی و ... قابل توجه هست . روزنامه هایی که دم از آزادی بیان میزنند و با توجه به اصلاح طلب بودن اونها باید تحمل مخالف رو داشته باشن ... حتی نتونستن وجود چند پوستر و بنر رو در سطح شهر تهران که مخالف با دیدگاههای اونها هست رو تحمل کنن و به سرعت شروع به نقد و تخریب این اثر کردند .
جالب توجه هست که متاسفانه این روزنامه ها در پوشش حمایت از رئیس جمهور ملت ایران و در واقع به حمایت از گفتمان آقای روحانی این مطالب رو بیان میکنن ، که واقعا جای بسی تعجب داره .
به نظر شما آیا ممکن نیست چند نفر روزنامه نگار تیزبین در این روزنامه ها وجود داشته باشه که ببینه آمریکا حتی حاضر نشد به حسن نیست ایران در برقراری تماس تلفنی اعتماد سازی کنه و سریعا به دروغ اعلام کردند که تماس از طرف شخص روحانی بوده ؟؟!!
به نظر شما ایا دستاندرکاران این روزنامه ها در این یک ماه گذشته اخبار رو دنبال نکردند که ببینن مقامات آمریکایی بعد از دیدار ظریف و کری بارها اعلام کردند که گزینه نظامی روی میز هست ؟؟!!!
آیا فرد منصفی در این هیئت تحریریه ها وجود نداره که توهین آشکار وندی شرمن رو به ملت ایران دیده باشه ؟؟!!
تحمل مخالف هم خوب چیزیست !!!
جالب اینجاست که طبق خبرهای رسیده به قدری این حرکت ( نصب چند بیلبورد ) برای عزیزان سخت و سنگین بوده که با فشار آوردن به شهرداری ، باعث جمع آوری این بیلبورد ها شده اند !!!

نوشته شده در تاریخ شنبه 4 آبان 1392    | توسط:    | طبقه بندی: سیاسی،     | نظرات()