(( 11 سئوال که کروبی به احمدی نژاد پاسخ نداد ))

 

شنبه گذشته مناظره انتخاباتی بین دكتر محمود احمدی نژاد و حجت الاسلام کروبی انجام شد. اما شاهد بودیم بسیاری از سوالات مطرح شده در این مناظره بدون پاسخ ماند.

به همین جهت ما جمعی از دانشجویان بر آن شدیم تا در جهت تنویر افكار عمومی سوال مطرح شده از جانب احمدی نژاد را بار دیگر از آقای کروبی بپرسیم تا شاید ایشان پاسخی به این سوالات بدهند.

1- جناب آقای کروبی جنابعالی بارها آقای احمدی نژاد را متهم به غیر واقعی بودن آمارهای او کردید ، آیا سند و مدرکی دارید که ادعای شما را اثبات کند ؟؟ اگر هست پس چرا منتشر نمی کنید ؟؟!!

2- شما به آقای احمدی نژاد اتهام زدید که به آقای محصولی وام داده است . رئیس جمهور در جواب شما گفتند که اگر آقای محصولی یک ریال وام گرفتند از هر بانکی مال آقای کروبی و تیم اش، چه برسد به 40 میلیارد و سند آن را فردا منتشر کنید ، پس چرا منتشر نکردید ؟؟ آیا ادعای شما دروغ بود ؟؟

3- در مورد پول هایی که خودتان گرفتن آن را قبول کرده اید توضیح ندادید که این پول در کجا خرج شده است ؟ لطفا پاسخی صریح دهید

4- رئیس جمهور پیشنهادی مبنی بر ارائه لیست اموال مسئولین و کاندیدا ها ، بستگان و مسئولین ستاد ها را به شما دادند . شما به این پیشنهاد پاسخی ندادید . چرا ؟؟ آگر قبول دارید پس چرا جواب نمی دهید ؟؟

5- جناب آقای کروبی شما در مورد آمار و ارقامی که آقای رئیس جمهور اعلام کردند دلیلی برای رد آنها نداشتید . آیا بهتر نیست به گفته ی آقای احمدی نژاد بگذارید کارشناس های شما کاندید ریاست جمهوری شوند تا از صحبت های خود دفاع کنند ؟؟ !!

6- همچنین در مورد سئوال زندان در بنیاد شهید جوابی ارائه نکرده اید . لطفا جهت روشن شدن افکار عمومی پاسخ دهید . آیا صحت دارد؟

7- سئوالی در مورد منزلی که اکنون در آن سکونت دارید توسط آقای احمدی نژاد ارائه شد . جوابتان چیست ؟؟

 8- آقای کروبی آیا شما سند دارید تا بتواند ادعای شما را در مورد وام 700 میلیون ثابت کند ؟ اگر نیست چرا تهمت ؟؟ و اگر هست چرا منتشر نمی کنید ؟!!

9- شما نسبت به توهینی که به همسر رئیس جمهور در روزنامه ی حزب شما شده بود ابراز بی اطلاعی کردید . اگر خبر ندارید چگونه می خواهید رئیس جمهور باشید که از زیرمجموعه خبر ندارید؟  آیا اینگونه می خواهید مملکت را اداره کنید ؟!!

10 در مورد ستاره دار شدن دانشجویان  آقای احمدی نژاد  خطاب به شما گفتند : ((دانشجوی ستاره دار روی لیست معلوم است نه روی پیشانی اش )) . همچنین در زمان ایشان این قانون برداشته شده است . چگونه می توانید ادعای دانشجویانی که در مستند شما صحبت کرده اند را اثبات کنید ؟!

11 - احمدی نژاد اظهار داشت که برآوردی بالغ بر 100 میلیارد تومان خرج تبلیغات آقای کروبی شده و اعلام کرد که حدود 20 میلیارد تومان می خواستید خرج سیستم اس ام اس عمومی بکنید که مخابرات نمی توانست آن را اجرایی کند. آیا این موارد صحیح است ؟؟

 

نوشته شده در تاریخ جمعه 29 خرداد 1388    | توسط:    | طبقه بندی: سیاسی،     | نظرات()