چند هفته پیش آقای جاسبی دانشگاه آزاد اهواز سخنرانی کرد . مسئولین هم که از ترسشون کسی نیاد به جاسبی چیزی بگه در سالن رو بسته بودن و جلسه خصوصی برگزار شد . جاسبی هم که حتما اطلاع داشته با ژست گفت : بذارید دانشجوها بیان تندترین انتقادات رو به من بگن.

                                  

اما متاسفانه دو یا سه هفته بعد  بچه های بسیج دانشجویی آقای رسایی نماینده تهران رو دعوت کردن دانشگاه . اما همین دانشگاه به صورت سلیقه ای و غیر قانونی برنامه ی ایشون رو لغو کرد . دیروز هم که در واحد اسلامشهر بچه های بسیج دانشجویی برای رسایی برنامه گذاشته بودن یه عده چماق به دست میان و دانشجو ها رو مضروب میکنند و برنامه رو خراب میکنند .

آقای جاسبی این نتیجه ی انتقاد تند به شماست !!!

یه گله :

به نظرم تقصیر خود نماینده هاست که اینقدر رو دادن به جاسبی . احمدی نژاد و بقیه نماینده هایی که با دانشگاه آزاد مشکل دارن باید پشت سر هم برن دانشگاه بر علیه شون حرف بزنن . با نرفتن به دانشگاه هیچی حل نمیشه . ممکنه بگن به ما اجازه نمی دن ؟

خوب از طریق تشکل ها پیگیری کنند اگه نشد مستقیما خودشون درخواست بدن به رواسای دانشگاه های آزاد و بگن که میخوان با دانشجو ها دیدار داشته باشن اگه اجازه ندادن قضیه رو خبری کنند و از طریق مجاری قانونی شکایت کنند .

اگه یه نماینده مجلس اینقدر زور نداره که بره یکی از دانشگاههای کشور حرفشو بزنه پس به چه درد میخوره . هان ؟

خبرها رو میذارم حتما نگاه کنید :

+فیلم چماق به دستان

+حمله چماق به دستان جاسبی به دانشجویان تجمع کننده خنثی شد

+ تجمع دانشجویان منتقد جاسبی مقابل غرفه تشکل های دانشگاه آزاد 

+ دانشجویان مقابل دفتر مرکزی دانشگاه آزاد تجمع کردند

+ بیانیه مجمع عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد

+ افشاگری رسایی در باره فاجعه دانشگاه اسلامشهر

بعدا نوشت :

راستی یه نکته یادم رفت

بحث طرح ارائه شده تو مجلس برای وقف اموال دانشگاه آزاد رو که یادتون هست . این هم از مجلس اصولگرا . بعد میگن مجلس و قوه قضاییه با دولت هستند !

به خدا که اون دونیا باید جواب بدن . این دهن کجی واضح به شورای عالی انقلاب فرهنگی هست . یه مطلب از وبلاگ یکی از دوستان(یک انسان دردمند) دیدم که اسامی امضا کنندگان طرح توش بود. میذارم یه سری هم به وبلاگ دوست قدیمیمون بزنید .

+ طرح وقف اموال دانشگاه آزاد

علمدار صبح

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 5 خرداد 1389    | توسط:    | طبقه بندی: دانشگاه آزاد،     | نظرات()