بسمه تعالی

این مطلب فقط برای خودمانی هاست غیر خودمانی ها نخوانند !

موضوع این مطلب یک نقد درون گفتمانیه . ( تاکید می کنم درون گفتمانی ) ، از اون جهت که اصولگرایی برای اینجانب به عنوان یک حزب و جریان به صورت کامل قابل قبول نخواهد بود بلکه مراد ، گفتمان و تفکر اصولگرایی ست. زیرا گفتمان و تفکر اصولگرایی دارای تعریف و چهارچوبی روشنی خواهد بود اما احزاب ، اشخاص اصولگرا بعضا با این تعاریف تطابق ندارند.

بگذاریم و بگذریم ...

البته کور شود هر آنکه نتواند دید ، این اختلافها درون خانوادگیه و به اوباما و پرز و سارکوزی و بقیه ی آقایون اراذل ربطی نداره.

اخیرا خبرهایی مبنی بر فعالیت انتخاباتی اشخاصی منتسب به جریانات اصولگرایی شنیده میشه و تا اونجا پیش رفته که بعضی آقایون ستادهایی هم تشکیل دادند .

<< قالیباف ، مشایی ، ضرغامی ، لاریجانی ، لنکرانی و ... >>

البته مسلم هست که این اخبار لزوما قطعیت نداره و از این دست فضا سازی ها قبلا هم کم نبوده لذا نمی تواتن به صورت قطعی در مورد این اخبار نظر داد اما ...

موضوع نقد کلی تر و فراتر از اخبار بوده و اون هم وجود اختلافات و تهمت زدن ها و همچنین تحت تاثر قراردادن امور جامعه هست . شروع کار از نوشتن مطلب روزنامه ی همشهری بر ضد مشایی و ضرغامی بود و با جواب جام جم و خبرگزاری ها ادامه پیدا کرده . در این بین متاسفانه دیده میشه که خدمات طرفین هم زیر سئوال برده میشود که قطعا دون شان اصولگرایی خواهد بود زیرا فعالیت و خدمات افراد ویزه ی خودشان نیست و به پای انقلاب نوشته میشود.

به یاد دارم همیشه به خاطر فعالیت ها و اجماع نکردن ها در دقیقه ی نود انتخابات های مختلف از اصولگرا ها گله داشتم و به هر کس دستم میرسید این گله رو ابراز می کردم اما الان هم که با فاصله چند سال قبل از انتخابات باید کارها ، جلسات و متحد شدن ها شروع بشه متاسفانه افراد به صورت مستقل و با برچسب تهمت وارد کار شدن که نه تنها خیرو برکتی برای اصولگرایی نداره بلکه به فرموده ی آقا جز تاثیر منفی در روند خدمتگزاری به مردم برای دولت و ایجاد خوراک تبلیغاتی برای رسانه های بیگانه و ضربه زدن به نظام هیچ چیز نخواهد داشت.

به نظر میرسه که احزاب و گروههای اصولگرا باید به صورت مداوم و نه فقط برای انتخابات ، جلسات ، هم فکری ها و برنامه ریزی داشته باشند تا بتونن اتحاد و انسجام پیدا کنند.

حال خطابم با شماست آقایان اصولگرا

اتحاد ، اتحاد ، اتحاد

اگر اصولگرایید (به معنی واقعی) هر چه سریعتر جلوی روزنامه ها و خبرگزاری هاتون رو بگیرید و این اخبار رو تکذیب کنید !! ممکنه بعضی در جواب اتهام ها بر بیان که در خواست ما اینه : به خاطر انقلاب از خودتون بگذرید . لطفا !!

 که فردا جای پشیمانی نیست و مردم فراموش نخواهند کرد .

 

علمدار صبح

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389    | توسط:    | طبقه بندی: سیاسی،     | نظرات()